
-
MenuTilbage
- Om os
-
Sportsrejser
-
-
NFL REJSER
-
BASKET REJSER
-
-
-
ISHOCKEY REJSER
-
-
HÅNDBOLDREJSER
-
-
-
ANDRE SPORTSREJSER
-
Gavekort
-
-
-
Fodboldrejser
-
-
-
Tyskland
-
-
Portugal
-
Skotland
-
-
-
-
TEST
-
-
- Erhverv

Fodboldrejser til Nottingham Forest
Oplev Nottingham Forest live på City Ground
Nottingham Forest blev grundlagt i 1865 i byen Nottingham og har sin hjemmebane på City Ground, der ligger ved floden Trent. Klubben er opkaldt efter den omkringliggende skov, Sherwood Forest, som er kendt fra legenden om Robin Hood. City Ground har været klubbens hjemmebane siden 1898 og har plads til over 30.000 tilskuere.
Vores fodboldpakker:
Vores pakker til sæsonen 2024/25 findes nedenfor. De er alle som udgangspunkt inkl. to overnatninger i Nottingham med morgenmad og fodboldbillet til den pågældende kamp. Alle pakker er uden fly medmindre andet er angivet under ‘Pakken indeholder’.

Kampen er fastlagt

Kampen er IKKE fastlagt

Inkl. Fly

Inkl. Hotel

Inkl. Billet
Kontakt os allerede i dag og få et tilbud
Vi har ikke faste pakker online der kan købes, men skræddersyer vores pakker ned til mindste deltalje for hver eneste kunde. Så kunne du tænke dig at komme afsted, er du altid velkommen til at kontakte os. Ring meget gerne til os på tlf. 70 23 06 44 eller udfyld kontakformularen nedenfor, så vender vi tilbage med et tilbud hurtigst muligt.